Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

KALBİNİZE ZEYTİN DALI UZATIN

Ecolive ailesi olarak 1998 yılından bu yana Kıbrıs'ın el değmemiş ve en güzel bölgelerinden biri olan Akdeniz’de faaliyet göstermekteyiz.

Bölgenin en değerli zeytin ağaçlarının bulunduğu bahçelerimizden elde ettiğimiz ürünlerle natürel zeytinyağı çeşitlerini üretmekteyiz, bunun yanında sofralık siyah zeytin çeşitleri ve çakıstes (kırık yeşil zeytin) de ürün yelpazemizde yer almaktadır.

Butik Tesis anlayışı ile faaliyet gösteren ve sadece kendi ürettiği ürünleri pazara sunan Ecolive, Akdeniz Köyü’ndeki zeytin bahçeleri içerisinde konuşlanmış doğa dostu tesisinde üretim yapmakta ve pazarlamaktadır.

Sürdürülebilir, kaliteli ve ülke standardının üzerindeki üretimimizi artırmak için her yıl yeni yatırımlar yapmaktayız. Entegre bir tesis olmayı kendine hedef koyan kuruluşumuz başarıyla bu hedefe doğru yol almaktadır. Firmamız, uluslararası arenada aldığı kalite ödülleri ve Global GAP sertifikasıyla bu iddasını her geçen yıl daha da güçlendirmektedir.

Ecolive Çiftliği’nin Verimliliğinin Arttırılması 2020/415-794 projesi, Kırsal Kalkınma IV Hibe Programı kapsamında Avrupa Birliği tarafından finanse edilmekte ve Ecolive tarafından yürütülmektedir. Bu websitesi, Avrupa Birliği’nin finansal desteğiyle güncellenmiştir. İçeriği yalnızca Ecolive’ın sorumluluğu altında olup Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtıyor olarak kabul edilemez.

Designed & Powered by Medialife and Ata Bilişim